Hry a expedice pro všechny, kteří mají rádi zajímavá místa, přírodu, objevy a dobrodružství.

Plížíš se tmou k modře svítícímu kameni. Máš ho na dosah a tak rychle vyběhneš do tmy, aby jsi získal vlajku soupeřů. V tu chvíli tě dohání soupeřka a ty musíš do vězení než tě dotykem tvoji spoluhráči osvobodí.

Vydejte se s námi k Svatojánským proudům, do skal a lesů, hledat tajemství nejstarší trampské osady. Čeká vás stezka plná úkolů, na které budete podle staré trampské mapy hledat části ukrytého příběhu. Podaří se vám je všechny najít a dojít do osady Ztracená Naděje?

Dobrodružná hra Únětickým údolím po stopách pokladu bronzových dýk. Čekají na vás zábavné úkoly, záhada vyhořelé krčmy, první vodní mlýn v čechách a v cíli malá odměna.


Vítejte na cestě do dávno zmizelé Školy čar a kouzel. Čekají Vás dobrodružné cesty za magickými kameny, které vás dovedou na turnaj kouzelníků ve Škole čar a kouzel.

Vydejte se s námi na své první kouzelnické dobrodružství. V toulavých zahradách v magické jeskyni žije kouzelník, který jako jediný zná tajemství bájné země Argondie. Dle dávné legendy přes ní vede cesta do školy čar a kouzel. Jeho tajemství však chrání silné kouzlo mlčení. Podaří se vám najít části zaklínadla mluvícího kouzla?

Odkryjte tajemství vodního labyrintu a najděte cestu do jeho středu k získání dalšího magického kamene. O vodě je známo, že si vždy najde svoji cestu, Dokážete ji napodobit?

Najdete tajné nástupiště a dostanete se létajícím vlakem přes zapovězený les až k věži poznání? Tam na vás čeká třetí magický kámen, který Vám ukáže cestu do Školy čar a kouzel.