Vítejte na cestě do dávno zmizelé Školy čar a kouzel. Čeká vás pět dobrodružných cest plných úkolů a výzev. Získáte kouzelnický deník a magické kameny. Stanete se účastníky Turnaje kouzelníků o zlatý kámen.

Vydejte se s námi na své první kouzelnické dobrodružství. V toulavých zahradách v magické jeskyni žije kouzelník, který jako jediný zná tajemství bájné země Argondie. Dle dávné legendy přes ní vede cesta do školy čar a kouzel. Jeho tajemství však chrání silné kouzlo mlčení. Podaří se vám najít části zaklínadla, naučit se ho a rozmluvit kouzelníka?

Překonejte nástrahy údolí zapomenutého času a ovládněte kouzlo dračího ohně. Vaším úkolem je najít v údolí bránu času a místo kde pomocí kouzelného prášku vyčarujete dračí oheň, Ten Vám prozradí kde se ukrývá další symbol a magický kámen.

Objevte sílu kouzelných rostlin ve skryté zahradě a namíchejte z nich svůj elixír síly. Tato zahrada mění svou tvář a ukrývá tajemství před obyčejnými smrtelníky. Vy však již znáte několik kouzel a jste majiteli dvou magických kamenů a proto najít cestu k dalšímu pro vás bude hračka.

Odkryjte tajemství vodního labyrintu a cestu do jeho středu k získání dalšího symbolu. O vodě je známo, že si vždy najde svoji cestu, Dokážete ji napodobit a získat další magický kámen?

Najdete tajné nástupiště a dostanete se létajícím vlakem přes zapovězený les až k věži poznání? Tam na vás čeká poslední symbol k objevení Školy čar a kouzel.

Vítejte na Hlavním turnaji všech kouzelníků jehož hlavní cenou je zlatý kámen. Gratulujeme Vám k získání pěti magických kamenů, které jsou Vaší vstupenkou na tento turnaj.


Hry a expedice pro všechny, kteří mají rádi zajímavá místa, přírodu, objevy a dobrodružství.

Váš tým získal několik stránek ze starého deníku expedice, která se vydala na cestě časem až do pravěku. Mezi poznámkami je i plánek jejich cesty. Podaří se vám podle něj najít průchod časem a dostat se až do prvohor? Čeká vás hledání jeskyně s malbami a skrývání před pravěkými lovci. Budete muset utéct veleještěrům a přes džungli přesliček se...

Vydejte se s námi k Svatojánským proudům, do skal a lesů, hledat tajemství nejstarší trampské osady. Čeká vás stezka plná úkolů, na které budete podle staré trampské mapy hledat části ukrytého příběhu. Podaří se vám je všechny najít a dojít do osady Ztracená Naděje?

Dobrodružná hra Únětickým údolím po stopách pokladu bronzových dýk. Čekají na vás zábavné úkoly, záhada vyhořelé krčmy, první vodní mlýn v čechách a v cíli malá odměna.


Poznávejte zábavnou formou místa nejen ve vašem okolí.

Vítáme vás ve hře Cesta do Palmového ráje. Ocitli jste se v přístavu u řeky a pamatujete si jen to, že jste hledali oázu Palmový ráj. Vaše loď je buhví kde a zbyla vám jen hrstka nejvěrnějších námořníků. Najděte vaší loď a pokud to půjde, tak se s její pomocí dostaňte na místo, kterému místní říkali Palmový ráj.

Vydejte se se svým 2-4 členným týmem starou Prahou a najděte jako první 5 ingrediencí Elixíru mládí Magistra Kellyho. Budete potřebovat důvtip, mrštnost, odvahu i humor. Objevíte neznámá místa starých Hradčan, zažijete dobrodružství a srandu. V cíli si můžete namíchat vlastní Elixír mládí..


Připravujeme

Hry na které se můžete těšit.

Rozluštíte s námi šifry na zdech kostela a pomůžete nám poodkrýt tajemství templářských rytířů v Čechách? Prozkoumáme společně s historiky pomocí 3D geoscanneru a termokamery Jindřichohradecký kostel, hrad Veveří a vodní zámek Blatná, kde budeme pátrat po stopách templářů.

Vydejte se s námi a speleology na expediční hru do podzemí hory Radhošť, která dle legendy ukrývá chrám boha Radegasta. K tomuto chrámu vedly kdysi tři cesty, dvě byly již zasypány a třetí nebyla nikdy nalezena. Podaří se vám společně s námi najít třetí dosud neobjevenou cestu vedoucí k podzemní říčce a mechanické stvůře, která hlídá vchod do...

Váš gang se potřebuje dostat přes město k balíku prachů dřív než vás chytí policie. Na začátku hry máte v ruce jen malý klíček a zprávu na mobilu od vašeho komplice, který na vás čeká ve svém autě. Přes město se dostanete jen pomocí dalších aut, která nebude lehké ve městě najít. Dostanete se na místo kde jsou ukryté prachy...

Hora Kailás je posvátná pro čtyři asijská náboženství: bönismus, buddhismus, hinduismus a džinismus. Je také považována za velkou přírodní mandalu. Na vrcholu Kailásu nikdy nestanula žádná horolezecká výprava. Ti co se o to pokusili, prožili velmi zvláštní věci nebo zemřeli.


Stolní

Hry deskové, karetní a party hry, které většinou hrajete u stolu.

Rolové

Hry ve kterých hrajete určitou roli v reálném prostředí.

Online

Vlastní online reality show s rodinou, přáteli nebo kolegy.

Hledací

Najděte budovu, úkol, předmět nebo indicie na cestě k cíli.

Kooperativní

Spojte dovednosti vašeho týmu pro dosažení společného cíle.

Poznávací

Objevujte nová místa, jejich příběhy, historii i osobnosti.

Vědomostní

Kvízy, hádanky a šifry, které čekají na vaše mozkové závity.