Vítejte na cestě do dávno zmizelé Školy čar a kouzel. Čeká vás pět dobrodružných cest plných úkolů a výzev. Získáte kouzelnický deník a magické kameny. Stanete se účastníky Turnaje kouzelníků o zlatý kámen.

Vydejte se s námi na své první kouzelnické dobrodružství. V toulavých zahradách v magické jeskyni žije kouzelník, který jako jediný zná tajemství bájné země Argondie. Dle dávné legendy přes ní vede cesta do školy čar a kouzel. Jeho tajemství však chrání silné kouzlo mlčení. Podaří se vám najít části zaklínadla, naučit se ho a rozmluvit kouzelníka?

Překonejte nástrahy údolí zapomenutého času a ovládněte kouzlo dračího ohně. Vaším úkolem je najít v údolí bránu času a místo kde pomocí kouzelného prášku vyčarujete dračí oheň, Ten Vám prozradí kde se ukrývá další symbol a magický kámen.

Objevte sílu kouzelných rostlin ve skryté zahradě a namíchejte z nich svůj elixír síly. Tato zahrada mění svou tvář a ukrývá tajemství před obyčejnými smrtelníky. Vy však již znáte několik kouzel a jste majiteli dvou magických kamenů a proto najít cestu k dalšímu pro vás bude hračka.

Odkryjte tajemství vodního labyrintu a cestu do jeho středu k získání dalšího symbolu. O vodě je známo, že si vždy najde svoji cestu, Dokážete ji napodobit a získat další magický kámen?

Najdete tajné nástupiště a dostanete se létajícím vlakem přes zapovězený les až k věži poznání? Tam na vás čeká poslední symbol k objevení Školy čar a kouzel.

Vítejte na Hlavním turnaji všech kouzelníků jehož hlavní cenou je zlatý kámen. Gratulujeme Vám k získání pěti magických kamenů, které jsou Vaší vstupenkou na tento turnaj.


Hry a expedice pro všechny, kteří mají rádi zajímavá místa, přírodu, objevy a dobrodružství.

Váš tým získal několik stránek ze starého deníku expedice, která se vydala na cestě časem až do pravěku. Mezi poznámkami je i plánek jejich cesty. Podaří se vám podle něj najít průchod časem a dostat se až do prvohor? Čeká vás hledání jeskyně s malbami a skrývání před pravěkými lovci. Budete muset utéct veleještěrům a přes džungli přesliček se...

Vydejte se s námi k Svatojánským proudům, do skal a lesů, hledat tajemství nejstarší trampské osady. Čeká vás stezka plná úkolů, na které budete podle staré trampské mapy hledat části ukrytého příběhu. Podaří se vám je všechny najít a dojít do osady Ztracená Naděje?

Dobrodružná hra Únětickým údolím po stopách pokladu bronzových dýk. Čekají na vás zábavné úkoly, záhada vyhořelé krčmy, první vodní mlýn v čechách a v cíli malá odměna.


Poznávejte zábavnou formou místa nejen ve vašem okolí.

Vítáme vás ve hře Cesta do Palmového ráje. Ocitli jste se v přístavu u řeky a pamatujete si jen to, že jste hledali oázu Palmový ráj. Vaše loď je buhví kde a zbyla vám jen hrstka nejvěrnějších námořníků. Najděte vaší loď a pokud to půjde, tak se s její pomocí dostaňte na místo, kterému místní říkali Palmový ráj.

Vydejte se se svým 2-4 členným týmem starou Prahou a najděte jako první 5 ingrediencí Elixíru mládí Magistra Kellyho. Budete potřebovat důvtip, mrštnost, odvahu i humor. Objevíte neznámá místa starých Hradčan, zažijete dobrodružství a srandu. V cíli si můžete namíchat vlastní Elixír mládí..


Připravujeme

Hry na které se můžete těšit.

Rozluštíte s námi šifry na zdech kostela a pomůžete nám poodkrýt tajemství templářských rytířů v Čechách? Prozkoumáme společně s historiky pomocí 3D geoscanneru a termokamery Jindřichohradecký kostel, hrad Veveří a vodní zámek Blatná, kde budeme pátrat po stopách templářů.

Vydejte se s námi a speleology na expediční hru do podzemí hory Radhošť, která dle legendy ukrývá chrám boha Radegasta. K tomuto chrámu vedly kdysi tři cesty, dvě byly již zasypány a třetí nebyla nikdy nalezena. Podaří se vám společně s námi najít třetí dosud neobjevenou cestu vedoucí k podzemní říčce a mechanické stvůře, která hlídá vchod do...

Váš gang se potřebuje dostat z Chicaga do Los Angeles dřív než ho chytí policie. Musíte dát dohromady prachy na auto, najít překupníka, sehnat káru a projet legendární Route 66 dřív než vás chytí nebo zastřelí policie. I když jste jeden gang, každý v této hře jedete na své triko a než se dostanete do Los Angeles musíte objevit krysu mezi vámi. ...

Chtěli jste někdy hrát v Hollywodském filmu nebo tento film natáčet? Nyní máte jedinečnou možnost díky naší online reality show vše zažít z pohodlí vašeho domova. Vaším úkolem je dát dohromady 2-5 členný natáčecí štáb i s hereckým obsazením a natočit doma upoutávku na filmový trhák, za který pak získáte od diváků zlatou sošku. Nebude to jednoduché,...

Hora Kailás je posvátná pro čtyři asijská náboženství: bönismus, buddhismus, hinduismus a džinismus. Je také považována za velkou přírodní mandalu. Na vrcholu Kailásu nikdy nestanula žádná horolezecká výprava. Ti co se o to pokusili, prožili velmi zvláštní věci nebo zemřeli.


Stolní

Hry deskové, karetní a party hry, které většinou hrajete u stolu.

Rolové

Hry ve kterých hrajete určitou roli v reálném prostředí.

Online

Vlastní online reality show s rodinou, přáteli nebo kolegy.

Hledací

Najděte budovu, úkol, předmět nebo indicie na cestě k cíli.

Kooperativní

Spojte dovednosti vašeho týmu pro dosažení společného cíle.

Poznávací

Objevujte nová místa, jejich příběhy, historii i osobnosti.

Vědomostní

Kvízy, hádanky a šifry, které čekají na vaše mozkové závity.