Poklad bronzových dýk

06.03.2021

Dobrodružná hra Únětickým údolím po stopách pokladu bronzových dýk. Čekají na vás zábavné úkoly, záhada vyhořelé krčmy, první vodní mlýn v čechách a v cíli malá odměna.

Vaším úkolem je pomocí aplikace najít 6 symbolů, které Vás dovedou k místu kde naši předkové ukryli poklad. Expedice před Vámi se snažili toto místo najít, ale bez úspěchu. Teď máte jedinečnou možnost vydat se po jejich stopách, vyřešit nesnadné úkoly a objevit místo pokladu bronzových dýk.

Hru si můžete zahrát jako týmovou (hraje více týmů najednou) nebo individuální (hrajete ji sami se svojí rodinou/přáteli kdy se vám bude chtít).


Co vás čeká

Délka trasy: 4 km

Časová náročnost: 2-3 hodiny

Věk hráčů: 7+

Náročnost: Střední (nelze s kočárky)

Start hry

Nádraží Roztoky u Prahy


Jak hrát hru?

Hra přes mobilní aplikaci je zdarma pouze pro osobní použití (rodiny, přátelé). Ke hře stačí mít staženou aplikaci Actionbound a nabitý Smartphone. 

Vaším úkolem je najít na trase všechny stanoviště s úkoly, které vás dovedou až do cíle. Na každém stanovišti se objeví v aplikaci další instrukce.

Po zahájení hry zadáte do aplikace název vašeho týmu a přezdívky hráčů. V horní části obrazovky se objeví instrukce. U každého úkolu se v horní části objeví fotografie nebo instrukce (když posunete text nahoru uvidíte aktuální vzdálenost k místu, které máte najít). Ve spodní části obrazovky je interaktivní mapa s vaší polohou (musíte ji mít povolenou) a polohou místa kam se máte dostat. Jakmile se na místo dostanete, získáte instrukce k úkolu a polohu dalšího místa.

Doporučujeme si stáhnout doma mapu a obsah hry, aby jste ji mohli hrát offline.

Hru hraje každý hráč na vlastní bezpečí, za nezletilé hráče zodpovídá jejich zákonný zástupce.


Bavte se :)


Podaří se vám najít symboly vedoucí k pokladu?