Škola čar a kouzel

Vítejte na cestě do dávno zmizelé Školy čar a kouzel. Čeká vás pět dobrodružných cest plných výzev a dobrodružných úkolů. Jako odměnu za každé splněné dobrodružství získáte jeden z pěti magických kamenů. Každý tým, který získá všechny kameny, čeká účast na Hlavním turnaji kouzelníků ve Škole čar a kouzel.


Vydejte se s námi na své první kouzelnické dobrodružství. V toulavých zahradách v magické jeskyni žije kouzelník, který jako jediný zná tajemství bájné země Argondie. Dle dávné legendy přes ní vede cesta do školy čar a kouzel. Jeho tajemství však chrání silné kouzlo mlčení. Podaří se vám najít části zaklínadla, naučit se ho a rozmluvit kouzelníka?

Překonejte nástrahy údolí zapomenutého času a ovládněte kouzlo dračího ohně. Vaším úkolem je najít v údolí bránu času a místo kde pomocí kouzelného prášku vyčarujete dračí oheň, Ten Vám prozradí kde se ukrývá další symbol a magický kámen.

Objevte sílu kouzelných rostlin ve skryté zahradě a namíchejte z nich svůj elixír síly. Tato zahrada mění svou tvář a ukrývá tajemství před obyčejnými smrtelníky. Vy však již znáte několik kouzel a jste majiteli dvou magických kamenů a proto najít cestu k dalšímu pro vás bude hračka.

Odkryjte tajemství vodního labyrintu a cestu do jeho středu k získání dalšího symbolu. O vodě je známo, že si vždy najde svoji cestu, Dokážete ji napodobit a získat další magický kámen?

Najdete tajné nástupiště a dostanete se létajícím vlakem přes zapovězený les až k věži poznání? Tam na vás čeká poslední symbol k objevení Školy čar a kouzel.

Vítejte na Hlavním turnaji všech kouzelníků jehož hlavní cenou je zlatý kámen. Gratulujeme Vám k získání pěti magických kamenů, které jsou Vaší vstupenkou na tento turnaj.