Časté dotazy

Co je Zeměhraní?

Zeměhraní je webový portál pro členy klubu Zeměhraní, na kterém najdete originální týmové a strategické hry na ven i na doma (bojovky, kvízy, únikovky, hledání indicií, šifrovačky), Zahrát si je můžete s rodinou, kamarády nebo kolegy. Většina her je pro týmy 2-5 hráců, některé jsou i pro jednotlivce. Stačí si jen vybrat kategorii, téma a lokaci. Nové hry přidáváme na Zeměhraní každý měsíc.

Kdy, kde a jak můžu hry hrát?

Venkovní hry na vás čekají po celé ČR, hry na doma můžete hrát kdekoliv. Jednoduše si na Zeměhraní vyberete hru dle kategorie v přírodě, ve městě nebo doma. Na její stránce najdete lokaci, délku, obtížnost a další informace. Po kliknutí na tlačítko "Hrát hru" proběhne kontrola platnosti vašeho členství a do emailu vám přijdou informace ke hře. Každý člen klubu může v rámci svého členství hrát všechny hry s jedním týmem (2-5 osob včetně člena klubu). Termín hry a sestavení týmu je jen na vás a hry můžete dle libosti opakovat (pokud si chcete některé dovednosti osvojit a zlepšovat své výsledky). Hry při kterých hraje více týmů najednou najdete v událostech na našem facebooku. 

Co je premiéra nové hry?

Nové hry jsou spojeny s premiérou a událostí na našem facebooku, Účastní se jí náš průvodce a hraje více týmů současně. Dostanete se s ním na jinak nedostupná místa, poznáte zajímavé hosty spojené s příběhem hry a zažijete netradiční vystoupení.

Jak se stanu členem klubu?

Členská sekce bude spuštěna od 1.11.2020 poté se stačí jednoduše zaregistrovat zde.  Na email vám přijde potvrzující zpráva o schválení členství s informacemi o platbě členského příspěvku. Členství bude do konce roku 2020 bezplatné. 

Kolik stojí členství?

Startovné pro veřejnost činí 300 Kč/tým 2-5 osob za každou hru. Členové klubu startovné neplatí, přispívají měsíčně 300 Kč na přípravu her, provoz aplikace a webu. Za tuto částku získáte neomezený přístup ke všem hrám pro váš 2-5 členný tým po dobu vašeho členství.  Naším cílem je, aby naše hry byly dostupné pro rodiny s dětmi, studenty i seniory.

Děkujeme všem členům za příspěvky, které nám umožnují postupně připravovat více kvalitních her pro vás i vaše blízké. V případě zájmu o dárkový voucher členství nás kontaktujte zde.

Jak zruším členství?

Přístup k hrám končí automaticky k poslednímu dni zaplaceného měsíce nebo k poslednímu dni měsíce, který máte zdarma.

Připravíte nám hru na přání?

Připravujeme hry na přání pro páry, rodiny, školy, organizace, firmy i obce. Zašlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme. Stačí kliknout zde

Jaké jsou možnosti spolupráce?

Hledáme dobrovolníky a posily do našeho týmu. Máte nápad na lokaci, příběh, hru? Rádi fotíte nebo natáčíte? Jste agentura, organizace nebo škola a chcete hry připravovat s námi? Máte své hry, které chcete propagovat na našem webu?  Napište nám