Filmový trhák - online reality show

04.01.2021

Chtěli jste někdy hrát v Hollywodském filmu nebo tento film natáčet? Nyní máte jedinečnou možnost díky naší online reality show vše zažít z pohodlí vašeho domova. Vaším úkolem je dát dohromady 2-5 členný natáčecí štáb i s hereckým obsazením a natočit doma upoutávku na filmový trhák, za který pak získáte od diváků zlatou sošku. Nebude to jednoduché, soupeřit s vámi budou i další filmové štáby.  Podaří se vám zaujmout publikum a získat ocenění?

Cíl hry

Připravit a natočit se svým týmem doma upoutávku pro filmový trhák a získat prestižní ocenění diváků na internetu v online reality show.

Jak hra probíhá?

Hra probíhá jako domácí online reality show. Před hrou obdrží každý tým poštou obálku s úkoly a potřebnými věcmi pro natočení krátkého filmu. V den startu hry každý tým obálku otevře a přihlásí se na svém počítači do videochatu reality show, kde se seznámí s ostatními hráči. Každý den hry budeme postupně zveřejňovat úkoly, které budou týmy plnit s cílem, aby získali co nejvíce fanoušků. Poslední den, kdy bude udílení cen, zvěřejní své trailery a diváci reality show budou hlasovat pro ten nejlepší, který získá zlatou sošku. Tým jí pak obdrží poštou.

Co vás čeká

Vyzkoušíte si doma práci režiséra, kameramana, maskérek i herců a hereček. Vyzkoušíte si výrobu kulis a natočíte svou vlastní upoutávku k filmovému trháku.

Věk hráčů: 4 - 100 let (děti se mohu účastnit pouze v týmu s rodiči) 

Náročnost: Lehká

Co potřebujete

Notebook s videokamerou a FB profilem pro přístup do video chatu

Fantazii a smysl pro humor

Kde se mohu přihlásit?

Hru připravujeme na březen 2021  Předběžná rezervace týmů je možná zde


Natoč filmový trhák a získej zlatou sošku!